Direct Attach Cable SFP+ 2m

Direct Attach Cable SFP+ 2m
Bar-kod:
Raspoloživo: NE
Minimalna količina: 0
Komercijalno pakovanje: 0
Cena: 13,04 EUR.
Vaša cena: 13.04 EUR.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a

Slični proizvodi

HDD WD Purple serija 8TB, 3.5", SATA III, 7200rpm - WD82PURZ Interni, 3.5", SATA III, 8TB
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 22.250,00 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Exe Link SFP tranciver modul 1.25G Dual SFP Tx1310 SM LC 20km DDM
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 5,02 EUR.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Rek orman nazidni Netiks E6841 41U/19", staklena vrata sa bravom, dim. 600x800x2000mm
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 32.408,64 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
FTTH Digital TV Optical Receiver WD
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 1.831,42 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Android smart TV Box T96M
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 24,43 EUR.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a

Preporučeni proizvodi

IP kamera DAHUA IPC-HFW2231S-S-0280B
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 8.081,33 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
LG mašina za pranje i sušenje F4DV910H2
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 104.158,33 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
DAHUA switch PFS3110-8P-96
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 8.239,80 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
DVR snimaè Dahua XVR5116H-4KL-X
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 29.996,88 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Markeri za obeležavanje kablova - 100kom
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 506,39 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a

Opis

10G PCI-Express x8 mrežna kartica bazirana na Intel chipsetu. Radi perfektno sa mikrotikom. 10G + I7 procesor: nema prepreka u rutiranju. Koristi se u kombinaciji sa SFP+ transiverima ( u našoj ponudi imate Mikrotik i Exe Link modele: single mode i i multi mode optika). Radi perfektno i u Linuxu i Windowsu!

Upotreba kolačića (eng. Cookies)

Ovaj sajt koristi