Direct Attach Cable SFP+ 5m

Direct Attach Cable SFP+ 5m
Bar-kod:
Raspoloživo: NE
Minimalna količina: 0
Komercijalno pakovanje: 0
Cena: 19,06 EUR.
Vaša cena: 19.06 EUR.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a

Slični proizvodi

Rek orman nazidni Netiks W6415 15U/19", staklena vrata sa bravom, dim. 600x450x800mm, nosivost do 60
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 7.877,10 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Patch panel 19"/1U sa 48 RJ-45 UTP cat5e, Full FA1851
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 5.063,85 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Netiks blank panel 2U/19" (BP-2U)
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 405,11 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Apple Raèunar - iMac 27" 6C i5 3.1GHz Retina 5K/8GB/1TB Fusion Drive/Radeon Pro 575X w 4GB/INT
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 245.752,50 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Android smart TV Box T96Z
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 32,52 EUR.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a

Preporučeni proizvodi

Rek orman nazidni Netiks W6609, 9U/19", staklena vrata sa bravom, dim. 600x600x500mm
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 7.652,04 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Exe Link 10G BiDi SFP+ 1270nm 20km SMF LC DDM
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 24,08 EUR.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Huawei GPON HS8145V5 4GE+1POTS+2.4G/5G WiFi+USB
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 52,40 EUR.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Phicomm KE2M N300 Wireless N router
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 804,82 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a
Polica fiksna 19"/1U za rekove dubine 600mm
Proizvod se nalazi u korpi
Vaša cena: 1.575,42 RSD.
sa obračunatim popustom
Cene su bez PDV-a

Opis

10G PCI-Express x8 mrežna kartica bazirana na Intel chipsetu. Radi perfektno sa mikrotikom. 10G + I7 procesor: nema prepreka u rutiranju. Koristi se u kombinaciji sa SFP+ transiverima ( u našoj ponudi imate Mikrotik i Exe Link modele: single mode i i multi mode optika). Radi perfektno i u Linuxu i Windowsu!

Upotreba kolačića (eng. Cookies)

Ovaj sajt koristi