Exeshop d.o.o.



Optički pigtail kablovi

(9)
Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A Loose Tube
(0)

Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A Loose Tube

145,20 rsd.
    Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
    (0)

    Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A

    145,20 rsd.
      Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D Loose Tube
      Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D
      (0)

      Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D

      145,20 rsd.
        Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657A Loose Tube
        Pigtail SC/APC SM 0.9mm 2m G657A Loose Tube
        (0)

        Pigtail SC/APC SM 0.9mm 2m G657A Loose Tube

        159,70 rsd.
          Pigtail SC/APC SM 0.9mm 2m G657A Loose Tube Lite 10p
          12-bojni pigtails SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657.A1
          (0)

          12-bojni pigtails SC/APC SM 0.9mm 1.5m G657.A1

          2.410,30 rsd.
            12-bojni pigtails SC/APC SM 0.9mm 1.5m G652D