Budite prvi koji će napisati recenziju za „MikroTik CloudRouterSwitch CRS326-24G-2S+RM“
Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *
Dostava za ovaj proizvod je besplatna.
Šifra artikla: MT071 Kategorije , Brend:
MikroTik CloudRouterSwitch CRS326-24G-2S+RM
28.125,24 RSD
MP: 33.750,29 RSD
28.125,24 RSD
Ušteda: 5.625,05 RSD
SERTIFIKOVAN PRODAVAC
Sigurna kupovina na našem sajtu
19 GODINA SA VAMA
Iskustva, kvaliteta, poverenja Zahvaljujući vama!
Na zalihama
Gigabitni Ethernet switch sa 24 porta sa SWOS/RouterOS-om sa dva SFP+ porta
1-2 radna dana
Proizvod će biti poslat u roku od jednog radnog dana, putem kurirskih službi.
Za ovaj proizvod je besplatna dostava!
Specifikacije
Dodatne informacije
Brand
MikroTik
Upravljivost
Da
Gigabit Ethernet
Da
SFP plus port
Broj portova
24 porta
SFP port
Ne
Rack mount
PoE
Ne
Arhitektura
ARM 32bit
CPU
98DX3236
Broj jezgara procesora
1
CPU frekvencija
800 MHz
Switch chip model
98DX3236
Dimenzije
443 x 144 x 44 mm
RouterOS license
5
Operating System
RouterOS / SwitchOS
Veličina RAM-a
512 MB
Veličina memorije
16 MB
Tip skladištenja
FLASH
MTBF
Približno 200'000 sati na 25C
Testirana temperatura okoline
-40°C do 60°C
Broj DC ulaza
2 (DC jack, PoE-IN)
DC ulazni napon
10-30 V
Maksimalna potrošnja energije
24 W